Reklamı Geç
8 saniye kaldı
Turkhaber Gazetesi 1200x300

Bakanlıklara yeni atamalar yapıldı

Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Ekonomi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Orman ve Su İşleri ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bakanlıklara yeni atamalar yapıldı
  • 25 Eylül 2017, Pazartesi 12:55

- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Abdulkerim Gün atanırken, Gümüşhane Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Lütfi Düz başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınırken, yerine Dr. Mehmet Veysel Yayan atandı.

- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Oğuz Cesur'un başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması uygun görüldü.

- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığına Musa Can, Şanlıurfa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne ise İsmail Işıkdağ getirildi.

- Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Seyitahmet Sancak, Kars Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mahmut Aydın, Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halil İbrahim Metin ile Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Rasim Buluç başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

- Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdür Yardımcılığına Emre Zeki Karagöl'ün ataması yapıldı.

- Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcılıklarına Tarık Sönmez ve Hüsnü Dilemre getirilirken, Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdür Yardımcılıklarına Devlet Selim Paslı ve İsmail Gencay Oğuz, Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcılıklarına Mehmet Tan, Ramazan Kısa ve Fatma Canan Nilüfer Dora, İthalat Genel Müdür Yardımcılıklarına Hasan Sağkol ve Cavit Özdem, İhracat Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Ali Kılıçkaya, Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Hacim Selahattin Kosaoğlu, Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdür Yardımcılığına Hakkı Karabörklü, Anlaşmalar Genel Müdür Yardımcılığına ise Fuat Kasımcan'ın ataması gerçekleştirildi.

- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Elektrik Üretim AŞ (EÜAŞ) Genel Müdür Yardımcılığına Mücahit Alkan, Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Yönetim Kurulu üyeliğine ise Osman İlter atanırken, Bakanlık Müşaviri Ali Ağaçdan başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Mehmet Recai Peker'in ataması gerçekleştirilirken, Bolu İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Taş'ın başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması uygun görüldü.

- Kültür ve Turizm Bakanlığı Başmüfettişliğine Ayşegül Atmaca'nın, Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişliğine ise yeterlilik sınavında başarı gösteren Soner Gedik'in ataması yapıldı.

- Orman ve Su İşleri Bakanlığı 14. Bölge Müdürlüğüne (Van) Mustafa Şentürk, 10 Bölge Müdürlüğüne (Sinop) Hasan Başyiğit, Mersin Orman Bölge Müdürlüğüne Mahmut Yılmaz, Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne Hasan Keskin, Erzurum Orman Bölge Müdürlüğüne Şaban Bıyıklı getirilirken, Orman Genel Müdür Yardımcısı Ali Şahin, 6 Bölge Müdürü (Burdur) Adnan Yılmaztürk, 8. Bölge Müdürü (Konya) Yılmaz Kocaman, 13. Bölge Müdürü (Erzurum) Ahmet Akkiprik başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 8 7 1 0 14 22
2 Göztepe 8 5 1 2 5 16
3 Akhisar Bld. Genç. 8 5 1 2 4 16
4 Medipol Başakşehir 8 5 1 2 2 16
5 Fenerbahçe 8 4 2 2 5 14
6 Beşiktaş 8 4 2 2 4 14
7 Kayserispor 8 4 2 2 3 14
8 Bursaspor 8 4 0 4 3 12
9 Demir Grup Sivasspor 8 4 0 4 0 12
10 Aytemiz Alanyaspor 8 3 1 4 -1 10
11 Trabzonspor 8 2 3 3 -4 9
12 Karabükspor 8 2 2 4 -2 8
13 Yeni Malatyaspor 8 2 2 4 -3 8
14 Kasımpaşa 8 2 2 4 -4 8
15 Atiker Konyaspor 8 2 1 5 -3 7
16 Gençlerbirliği 8 2 1 5 -8 7
17 Antalyaspor 8 1 3 4 -5 6
18 Osmanlıspor FK 8 1 1 6 -10 4
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Ümraniyespor 8 5 2 1 7 17
2 Giresunspor 8 4 4 0 7 16
3 Altınordu 8 4 2 2 7 14
4 MKE Ankaragücü 8 4 2 2 4 14
5 Çaykur Rizespor 8 4 2 2 3 14
6 Vartaş Elazığspor 8 4 2 2 3 14
7 Adana Demirspor 8 4 2 2 2 14
8 Adanaspor 8 4 1 3 -2 13
9 Balıkesirspor 8 3 3 2 2 12
10 İstanbulspor 8 3 2 3 0 11
11 Erzurum BB 8 2 3 3 -3 9
12 Samsunspor 8 2 3 3 -3 9
13 Boluspor 8 2 2 4 -1 8
14 Gazisehir Gaziantep FK 8 1 4 3 1 7
15 Manisaspor 8 2 1 5 -3 7
16 Eskişehirspor 8 1 4 3 -4 7
17 Denizlispor 8 1 2 5 -7 5
18 Gaziantepspor 8 1 1 6 -13 4
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 2 2 0 0 5 6
2 Keçiörengücü 2 2 0 0 4 6
3 Amed Sportif 2 1 1 0 7 4
4 Afjet Afyonspor 2 1 1 0 2 4
5 Sivas Belediyespor 2 1 1 0 2 4
6 Tokatspor 2 1 1 0 2 4
7 İnegölspor 2 1 1 0 1 4
8 Bucaspor 2 1 0 1 2 3
9 Sancaktepe Belediyespor 2 1 0 1 1 3
10 Etimesgut Belediyespor 2 1 0 1 1 3
11 Bodrumspor 2 1 0 1 0 3
12 Hatayspor 2 1 0 1 -1 3
13 Kocaeli Birlik Spor 2 1 0 1 -2 3
14 Tuzlaspor 2 0 1 1 -3 1
15 Sarıyer 2 0 0 2 -3 0
16 Kastamonuspor 2 0 0 2 -4 0
17 Eyüpspor 2 0 0 2 -5 0
18 Mersin İdmanyurdu 2 0 0 2 -9 0
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 2 2 0 0 5 6
2 Bandırmaspor 2 2 0 0 4 6
3 Sanliurfaspor 2 2 0 0 4 6
4 Gümüşhanespor 2 2 0 0 2 6
5 Kırklarelispor 2 1 1 0 1 4
6 Karşıyaka 2 1 1 0 1 4
7 Fethiyespor 2 1 1 0 1 4
8 Konya Anadolu Selçukspor 2 1 0 1 1 3
9 Nazilli Belediyespor 2 1 0 1 -1 3
10 Zonguldak Kömürspor 2 1 0 1 -3 3
11 Sakaryaspor 2 0 2 0 0 2
12 Bugsaşspor 2 0 1 1 -1 1
13 Hacettepe Spor 2 0 1 1 -1 1
14 Pendikspor 2 0 1 1 -2 1
15 Fatih Karagümrük 2 0 0 2 -2 0
16 Kahramanmaraşspor 2 0 0 2 -2 0
17 Silivrispor 2 0 0 2 -3 0
18 Niğde Belediyespor 2 0 0 2 -4 0

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 18.10.2017 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
turkmedya
yukarı çık