Ankara
DOLAR16.7832
EURO17.4971
ALTIN976.05

Adalet Partisi'nde yeni görev dağılımı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Adalet Partisi'nde yeni görev dağılımı
Genel Başkanlığını Dr. Vecdet Öz'ün yaptığı Adalet Partisi, Genel Merkez Başkanlık Divanı yapılanmasında yeniliğe gidildi. Partide, Tanıtım Basın ve Medya, Kültür Politikaları, Turizm Politikaları, Sanayi ve Teknoloji Politikaları, Milli Eğitim Politikaları, gibi Genel Başkan Yardımcısı görevlerinde değişikliğe gidildi. Dr. Ali Özcan, Tanıtım Basın ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atanırken, Mehmet Fahri Mete, Çevre ve İklim Değişikliği Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Adalet Partisi Genel İdare Kurulu Genel Başkan Dr. Vecdet Öz başkanlığında başkent Ankara’da toplandı. Toplantıda seçim süreci, teşkilatlanma çalışmaları ve güncel konular masaya yatırıldı.

Adalet Partisi’nin yeni yapılanmasındaki değişiklikler şöyle gerçekleşti:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Haluk Üstün, Çevre ve İklim Değişikliği Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fahri Mete, Turizm Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kaan Şahin, Tanıtım Basın ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ali Özcan, Milli Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Ağar,  Sanayi ve Teknoloji Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Sarı, Kültür Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ufuk Özdağ,  Milli Savunma Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Giray Batı,  Gençlik ve Spor Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Akbaba, Ulaştırma Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsa Işık, Bayındırlık ve Altyapı Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sedat Gür,  Şehircilik ve Şehir Planlaması Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Emre Akyol,  Genel Sekreter Yardımcısı Seyhan Alaçam, görevlerine atandı.

 

 

haberturk
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yeni Renault Trafic ailesi satışa sunulduÖnceki Haber

Yeni Renault Trafic ailesi satışa sunuld...

Müzik dünyasında biz de varızSonraki Haber

Müzik dünyasında biz de varız

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar