'Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır'

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
'Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır'
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun suç duyurusunda bulunduğu Alaattin Çakıcı'yla ilgili açıklama yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamasında şunları söyledi:

"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur.

"KILIÇDAROĞLU'NUN DEMİRTAŞ'A HAYRANLIĞI BELLİDİR"

Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır.

Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir.

"ALATTİN ÇAKICI BENİM DAVA ARKADAŞIMDIR"

Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: 1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır.

Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir.

Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır."

NE OLMUŞTU?

Kılıçdaroğlu, salı günü partisinin meclis grup toplantısında, yargıdaki reform tartışmalarına değinerek hükümete yönelik olarak, "Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçılarını serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?" şeklinde konuşmuştu.

Çakıcı bu ifadeler üzerine CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik yazdığı mektubu sosyal medya hesabından paylaşarak Kılıçdaroğlu'nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için "Saray'ın bekçisi" ifadesini kullanmasına tepki göstermiş, CHP liderine "akıllı ol" demişti.

Kanal34
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
'Araç değiştirmenin zamanı geldi'Önceki Haber

'Araç değiştirmenin zamanı geldi'

'Sanki iktidara yeni gelmiş gibiler'Sonraki Haber

'Sanki iktidara yeni gelmiş gibiler'

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!