Ankara
DOLAR16.8348
EURO17.5758
ALTIN978.31

Astrolojiye göre en uyumsuz o burçlar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Astrolojiye göre en uyumsuz o burçlar
Ne kadar uğraşsanızda bazı insanları memnun edemezsiniz. Her konuda eleştiri yapan ve her durumda problem çıkaran bu kişilerle geçinmek oldukça zor. Sosyal yaşamlarında veya iş hayatlarında sağlamış olduğu uyumsuzluklar nedeniyle herkesi çileden çıkarmayı başarırlar.

Astroloji sayesinde etrafınızda bulunan insanların karakterleri hakkında bazı bilgilere sahip olmak çok kolay. Astrolojiye baktığımızda bu burçlar memnuniyetsiz kişilikleri nedeniyle uyumsuz olarak ön plana çıkar. Bu insanlarla rahat bir şekilde geçinebilmek ve hayat sürdürebilmek son derece zor olarak bilinir.

İşte astrolojide yer alan en uyumsuz o 4 burç hakkında merak edilen detaylar.1-002.jpg

AKREP BURCU

Akrep burçlarını memnun etmek çok zor olur. Onların her yapılan şeye bir sözü mutlaka vardır.

Akrep burçları gizemli olur ve kendini genellikle saklar. Ancak iş hayatında ya da özel hayatından işler istediği gibi gitmediğinde gerçek yüzünü gösterir. Sorun çıkarmaktan asla çekinmeyen akrep burçları genellikle her şeye bir kusur bulur.

2-001.jpg

BAŞAK BURCU

Astrolojide belki de en detaycı olan burç, başak burcudur. Onlar özel hayatında ya da iş hayatında her konuyu derinlemesine inceler.

Başak burcu olan kişilere bir şey beğendirmek kolay olmaz. Kendilerinin yapmadığı hiçbir şeyi beğenmeyen başak burçları, sizi durmadan eleştiri yağmuruna tutabilir

Başak burçlarını memnun ve mutlu etmek imkansız olabilir. Onlar her konuda pürüz çıkarmakta adeta ustadır.

3-002.jpg

ASLAN BURCU

Aslan burçları, doğuştan liderlik özelliği ile tüm dikkatleri üzerine toplar. Bir ortamda aslan burcu varsa mutlaka orada söz sahibi olmak, her şeyi istediği gibi planlamak ister.

Aslan burçları yapıları gereği uyum sağlamayı hiç sevmezler. Herkesin kendi dediğini yapmasını isteyen aslan burçlarıyla geçinebilmek kolay olmaz.

Aslan burçları her şeyi kendi yönetmeyi sevdiği için karşısındaki insanlara zorluk çıkarır. Tüm kontrol onda olmadığında çılgına dönebilir.

4-002.jpg

YAY BURCU

Yay burçları komik, eğlenceli ve neşeli insanlar olur. Genellikle çevresinde olup bitenleri çok kafasına takmayan yay burçları, istemediği şeyler olduğu zaman bencilleşip, uyumsuz olabilir Herkesin neşeli görmeye alıştığı yay burçlarının memnuniyetsiz yapısı insanı çileden çıkarabilir.

Yay burçları her şeyi ve herkesi eleştirebilir. Onlar için bir tek kendi doğruları vardır. Yay burçlarının sivri dili ve eleştirel yapısı onların bir ortamda uyumsuz olmalarına sebep olur.

 

haberturk
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Beyaz Tv'nin cinlerle imtihanıÖnceki Haber

Beyaz Tv'nin cinlerle imtihanı

İsrail erken seçime gidiyorSonraki Haber

İsrail erken seçime gidiyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar