Büyükyalı'da 2 oda 2 trilyon lira

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükyalı'da 2 oda 2 trilyon lira
Yaklaşık 300 bin dolar eden bir artı bir evler bitmek üzere. Emlak Konut garantisi ile yapılan evlerde hayat başladı, diyen satış müdürü Sedef Karaağaç, satışların hızlandığını anlattı.

Star TV E. Haber Müdürü Dursun Boran’ın haberine göre, İstanbul Zeytinburnu İlçesi sahilinde yapılan Büyükyalı evlerinde 5 artı 1 dairelerin fiatı 7 trilyon TL civarında. 14 blok 1550 çeşitli tip de evin olduğu, denize nazır evler için düşük kredili banka kredisi kullanarak, ev alanlar var.

Evlerin % 80’i deniz görüyor diyen satış danışmanı Serhat Özçoban, hergün onlarca kişiye sunum yapıp, örnek daire gezdiriyor. Sonrada satış yapıyor.

MALATYALI ELİ DEĞDİ

Malatyalı iş adamı Ahmet Akbalık ’ın sahibi olduğu Özak Global firmasının yaptığı evler, yeni bir şehir gibi.  

Satışlarda noter sözleşmesi için 5 bin TL ödeniyor. 120 ve 180 aya kadar vade yapılan evler için, Vakıf katılım yüzde 80 ine kadar kredi veriyor.

Aylık 20 bin ( 3 bin dolar) taksit ile çok sayıda yerli ve yabancı deniz kenarında ev sahibi oldu.

İstanbul’un Yeni Deniz Semti: Büyükyalı…

Büyükyalı, İstanbul Boğazı’nın girişinde, tarihi surların Boğaz’a açıldığı Kazlıçeşme sahilinde, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut güvencesiyle yükselen yeni bir “deniz semti”, bir “yeni şehircilik” projesi.

İstanbul’un boğaz hattını uzatarak bir deniz semti kuran Büyükyalı, şehrin kara, deniz ve raylı sistem tüm ulaşım akslarının kesiştiği noktada konumlanıyor. Büyükyalı, Marmara Denizi’nin kıyısında, Tarihi Yarımada’dan Kapalıçarşı’ya, yeni havaalanından Avrasya Tüneli’ne birçok stratejik noktaya komşu konumuyla, İstanbul’un tam merkezinde yer alıyor.

Bir hikâyesi ve geçmişi olan, toplam 111 dönümlük arazi üzerinde, tarihi yapıların restore edilerek yeniden yaşama kazandırıldığı bir atmosferde inşa edilen Büyükyalı, “insan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alıyor. “İyi yaşam”ın tek ve gerçek adresi Büyükyalı, sakinlerine ve ziyaretçilerine, günlük hayatta “her şey dahil” bir konfor sunuyor. 

Farklı daire seçeneklerinden zengin sosyal yaşama, prestijli mağazalardan dünya restoranlarına, Pazar Yerinden kafelere kadar akla gelebilecek her şey Büyükyalı’nın sakinlerini ve ziyaretçilerini, yürüme mesafesinde bekliyor. 

Her ihtiyaca yürüyerek ulaşılabilen Büyükyalı, en iyi tiyatro oyunları, en yeni filmler, ufuk açıcı sergiler, coşku dolu konserlerle zengin bir kültür sanat ortamı oluşturuyor. Büyükyalı; yaratıcı atölyeleri, eğlenceli park ve oyun alanları, kişisel gelişimi destekleyen etkinlik programları, spor olanakları ve bir semt kulübü olarak tasarlanan “Büyükyalı Kulübü”yle, hem çocukları hem de yetişkinleri mutlu ediyor. 

Üstün kalite anlayışıyla farklı yaşam biçimlerine dokunan daire tiplerinin yanı sıra kiralanabilir ticari alanların da yer aldığı, “nesilden nesile aktarılacak bir eser” niteliğindeki Büyükyalı’da yaşam, 2020'de başlıyor.

Resim de, satış müdürü Sedef Karaağaç, Star TV E. Haber Müdürü Dursun Boran ile proje üzerine konuşurken görülüyor. Sedef hanım Boran’ı Büyükyalı sakini yapmak için alternatifler sundu.

https://www.buyukyali.com/tr/kurumsal/hakkimizda.html

 

Kanal34
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ebru Polat'ın bikinili altı olay oldu!Önceki Haber

Ebru Polat'ın bikinili altı olay oldu!

Reklam için soyundu!Sonraki Haber

Reklam için soyundu!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!