Çakıcı’nın tek kişilik savunma ordusu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çakıcı’nın tek kişilik savunma ordusu
Ankara 19. Asliye Ceza Mahkemesinde Türkiye’nin konuştuğu, Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hakaret davası vardı. Kılıçdaroğlu’nu 7 avukat savunurken. Çakıcı’yı ünlü ceza avukatı Gökhan Kılıç tek başına savundu. Dursun Boran'ın özel haberinde ilginç tespitler var.

2021-148 E. Ceza davasında, hakaret, tehditten sanık olarak yargılanan ülkücü kabadayı Alaattin Çakıcı davası 14.00 de başladı. Kılıçdaroğlu’nun 7 avukatından 3 ünün adı duruşma zaptına yazıldı. Av Celal Çelik, Av. Çağlar Çağlayan, Av. Deniz Çakır, müvekkilleri Kılıçdaroğlu’na hakaret ve tehdit ettiğini iddia ettikleri Çakıcıyı mahkum ettirmek için savunma yaptılar.

Star TV E. Haber Müdürü Dursun BORAN ‘ın özel haberine göre, Çakıcı’yı tek başına savunan, tecrübeli avukat Gökhan Kılıç’da müvekkilini beraat ettirmek için savunma yaptı.

HAKİMDE SAVCIDA BAYAN !

Türkiye’nın konuştuğu davanın hakimide, savcısıda bayan. Çakıcı ceza alırsa, bir kabadayıyı, bayanlardan oluşan heyet  mahkum etmiş olacak.

Mahkeme hakimi Gökçen Hetemoğlu, savcı Leyla Aslan, katip Çağrı Tuzcu’dan oluşan mahkeme heyeti, ilk celsede yazılı, sözlü savunmaları aldıktan sonra, Çakıcı'nın ifadesinin alınması için süre tanınmasına duruşmanın  28 Haziran 2021 tarihine ertelenmesine karar verdi.

BABALARIN CEZA AVUKATI.

Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1997 mezunu Av. Gökhan Kılıç. Ankara’da. Mafya babası olarak anılan Urfa Bucak aşireti mensubu Fatih Bucak. Eski MİT’ci ve özel hareket daire başkanı Korkut Eken gibi önemli isimlerin avukatı.

EŞİDE AVUKAT.

Gökhan Kılıç, hukuk ve idare mahkemesi davalarına bakan Av. Başak İntepe Kılıç ile evli. 1 çocuk babası. 23 senelik ceza avukatı olan Kılıç. Ankara’da büyük ceza davalarında, avukatlar ordusuna karşı tek başına yaptığı, ilginç savunmalar ile tanınıyor.

Resim’de, Ülkücü babalar Alaattin Çakıcı, Fatih Bucak, Av. Kılıç Fatih Bucak’ın Ankara Gazi Osman Paşa da ki ofisinde görülüyorlar.

Diğer resim, Yılların adliye, polis muhabirliğinden, Star TV Haber Müdürlüğüne kadar çeşitli görevler yapan Gazeteci. Dursun Boran. Bucak ve Kılıç ile bir röportaj sırasında görülüyorlar.  

Duruşma zaptı görülüyor.

haberturk

 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Anayasa Mahkemesi'nin de kapanmasını istediÖnceki Haber

Anayasa Mahkemesi'nin de kapanmasını ist...

'Yayalar kırmızı çizgimiz'Sonraki Haber

'Yayalar kırmızı çizgimiz'

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!