Citroën Erdemir Beylikdüzü açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Citroën Erdemir Beylikdüzü açıldı
Türkiye’de 30 yıldır otomotiv sektöründe hizmet veren, iş adamı Yüksel Erdemir. Citroën bayiliğini de aldı. İstanbul Avrupa yakası Haramidere E5 yan yol, showroom da son model onlarca suv ve binek oto satılmaya başlandı. Geçen hafta açılan showroom, yanında servis de hizmet veriyor.

Erzurumlu işadamı yıllardır Opel, Hyundai bayii olarak binlerce kişiyi araba sahibi yaptı. Fransız Citroën 140 - 400 bin TL arası değişik modellerde araba satışlarında iddialı.

100 kişinin çalıştığı Erdemir Otomobil her yıl milyonlarca dolar vergi veriyor.

TÜRKİYE’NİN %4 ÜNÜ SATMAYI HEDEFLİYOR.

Star TV E. Haber Müdürü Dursun BORANın haberine göre, 2 yıl garantili firmanın arabalarından 1 haftada onlarda satış yapıldı. Çok sayıda sipariş alındı. Erdemir, Türkiye’de satılan Citroën’lerin yüzde 4 ünü satmak için gece gündüz, kampanyalar ile çalışmalar yapacağız diyor.

Bireysel ve toplu satışlar ile bu yıl Türkiye genelinde 1. olmayı hedefleyen Erdemirler Citroën, herkesi yeni arabalara bindirmek istiyor.

FİLO SATIŞLARINDA EN BAŞARILI BAYİ OLACAĞIZ.

Almanya’nın Nürnberg şehrinde 7 yaşından 26 yaşına kadar yaşayan, işçi ailesi çocuğu Yüksel Erdemir. Citroën filo satışları için, satış ekibinin büyük mesai yaptığını, yeni, cazip teklifler hazırladığını 2021 de bireysel ve filo satışlarında 1. olacaklarını, pazarda adlarını duyuracaklarını anlatıyor.

ALMANYA BAĞINI KOPARMADI.

Genç işadamı Erdemir, Nürnberg’de 2. el araba satışı yapan firması ile Avrupa’da da otomotiv sektöründe hizmet veriyor. Firmanın servis genel müdürü Caner Eren. Citroën servis olarak 24 saat müşteri memnuniyeti için çalıştıklarını, markanın Türkiye’de gelişmesi, Türk müşterilerin var olan güvenini artırmak için, yol yardımları, 24 saat mobil servis ekibi ile çalıştıklarını anlatıyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GELECEĞİN ANAHTARI

Erdemir ve filo satış müdürü Burak Özkaplan. Müşteri memnuniyeti geleceğin anahtarı prensibi ile hizmet verdiklerini, her meslekten kıymetli müşterileri ile yıllardır çalıştıklarını söylüyor.

Citroën Fransız ana otomobil üreticisi olan, PSA Peugeot Citroën grubunun 1976'den beri üyesi bir otomobil üreticisi.

Amblemin Anlamı: Açılı sembol. Fransızların çift açılı çavuş amblemi, daha önce başka bir Citroën ürünü olan dişli çarklarda kullanılıyordu. 1919 yılında araba yapımına başlayan Fransızlar, ürettikleri ilk arabalarında da çift açılı amblemi kullanmayı uygun buldular.

 

Firma hafta içi 09.00- 17.30 C.Tesi- Pazar 09.00-17.00 saatlerinde hizmet veriyor. 0212 422 85 05

Resimde. İstanbul Haramidere’de açılan Citroën showroomda, gazeteci Dursun Boran’a son model arabalar hakkında bilgi veren Yüksel Erdemir ve ekibi görülüyor.  

  

Kanal34
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Naci Görür'den İstanbul için korkutan uyarıÖnceki Haber

Naci Görür'den İstanbul için korkutan uy...

Yaşar Okuyan hakkında Adnan Oktar iddiasıSonraki Haber

Yaşar Okuyan hakkında Adnan Oktar iddias...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!