Ankara
DOLAR18.6413
EURO19.2934
ALTIN1050.9

ELFED'de bayrak değişimi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ELFED'de bayrak değişimi
Merkezi, İstanbul Üsküdar'da bulunan Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) 4. genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Uzun yıllar başkanlık görevini yürüten Faik İçmeli kongrede aday olmadı. Yapılan seçim sonucunda İstanbul Valiliği Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) Direktörü Kazım Gökhan Elgin genel başkanlığa seçildi.

Elazığ Dernekler Federasyonu 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Üsküdar’da ki genel merkez binasında yapıldı. Uzun yıllar başkanlık görevini yürüten Faik İçmeli, aday olmadı. Tek listeyle gidilen kongrede, İstanbul Valiliği Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) Direktörü Kazım Gökhan Elgin başkanlığa seçildi.

Elazığ Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Kazım Gökhan Elgin’in yönetiminde; Ahmet Karakış, Ata Tanyıldızı, Bekir Döndü, Bestami Özkaya, Burak Polat, Dilek Özgirgin, Emin Selim Akgül, Fethi Altunyuva, Hakan Demir, Mahir Orak, Murat Öztürk, Murat Palaoğlu, Necati Altunbaş, Özcan Türkoğlu, Seyhun Şahin, Soner Doğan, Suna Okur, Uğur Cengiz, Vahap Doğan, Vefa Özel, Yalçın Gürsoy Yıldırım, Yunus Emre Sertdemir, Deniz Ülgen Şener, Doğukan Çelik, Gökhan Erdoğan, Habip Gazze, Halit Karaaslan, Koray Öztürk, Mehtap Kaçar, Mete Murat, NEcip Çoşkun, Rabia Babaoğlu, Selim Soylu, Serhat Pusat ve Zeki Çanakçı yer aldı.

KAZIM GÖKHAN ELGİN KİMDİR?

Kazım Gökhan Elgin, 1998 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra İşletme alanında yüksek lisansını tamamladı. 1998-2000 yılları arasında yabancı bir şirkette Dünya Bankası tarafından finanse edilen bir projede inşaat mühendisi olarak görev aldı. Bu görevde, İstanbul ve İzmir’deki devlet hastanelerinin güçlendirme projelerinin hazırlanmasından sorumlu bulunmaktaydı. Elgin, 2000 yılında Başbakanlık Proje Uygulama Biriminin ‘Marmara Depremi Acil Yeniden Yapılandırma Projesi’nde (MEER) Koordinatör olarak göreve başladı. 2006 yılından bu yana ise Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından Dünya Bankası, Avrupa Yatırım Bankası, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası, İslam Kalkınma Bankası ve KfW Kalkınma Bankası ile yapılan ikrazlarla finanse edilen 2 milyar Euro bütçeli İstanbul Valiliği Proje Koordinasyon Birimi (İPKB)'de Kurucu Direktör olarak görev yapmaktadır. Son olarak Elazığ Dernekler Federasyonu başkanlığını yürütmekte.

 

haberturk
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Benzin, motorin ve LPG'ye zamÖnceki Haber

Benzin, motorin ve LPG'ye zam

Sosyal Medya Çalıştayı düzenlendiSonraki Haber

Sosyal Medya Çalıştayı düzenlendi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar