Happ Birthday Nur Manager

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Happ Birthday Nur Manager
Burgan Bank Yeşilyurt Özel Bankacılık şube müdürü, İlknur Pehlivan Gülerer doğum gününü kutladı. 25 yıllık bankacı mesai bitiminde Yeşilyurt spor kulubünde, bankacı, iş insanları, bir gurup yabancı müşterileri ile bir araya geldi. Star TV E. Haber Müdürü Dursun Boran'ın haberine göre, yabancı uyruklu müşteriler " Happ Birthday Nur Manager" mesajları ile İlknur müdüre sevgilerini gösterdiler.

11 Eylül günü doğan İlknur müdür, yeni doğum gününü gecikmeli bir gurup dostu ile sade şekilde kutladı. 

Coronavirüs tedbirleri nedeniyle açık havada yapılan kutlamada, sosyal medya ve e-mail ile çok sayıda kutlama mesajı alan İlknur müdür dostlarına teşekkür etti.

Burgan Bank Yeşilyurt müdürü İlknur müdür. Özel bankacılıkta 22 yılını doldurdu. Trakya Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan başarılı isimlerden İlknur müdür. Bankacılığa 1991 de Yapı Kredi Bankasında başlamış.

İstanbul Bakırköy İlçesi Yeşilyurt şube müdürü İlknur Pehlivan Gülerer. Trakya Üniversitesinden 1989 da mezun olup, bankacılık sektörüne girmiş.

Bir çocuk annesi İlknur müdür, 1993 de evlenmiş. 2014 de Kadıköy Çiftehavuzlar Burgan Bank Özel Bankacılığa geçmiş.

FRANSA, HOLLANDA, İTALYA’DA MESLEKİ İNCELEMELER.  

11 Eylül doğumlu Başak burcu, başarılı bankacı Fransa, Hollanda, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, İsviçre de mesleki incelemeler yapmış.

Türkiye’deki başarılı kadın banka yöneticilerden Pehlivan, 2 yıldır Yeşilyurt Burgan Bank özel bankacılık müdürü olarak milyonlarca mevduatı yönetiyor.

Resim'de, İstanbul milletvekili adayı, gazeteci, yazar Dursun Boran'da İlknur müdüre, doğum gününde "Happ Birthday Nur Manager" diyenlerden. Boran ve İlknur müdür doğum günü yemeğinde dahi, ekonomi, döviz, kur, ihracat, üretim, mevduat faizi konuştular.

Türk Haber Gazetesi haber merkezi EKONOMİ SERVİSİ Olarak bizde Happ Birthday Nur Manager diyoruz..

 

İLGİLİ HABER .

https://www.turkhabergazetesi.com/haber/ozel-bankacilikta-22-yil-24399

 

haberturk
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Suudi Arabistan'dan ülkemize ambargoÖnceki Haber

Suudi Arabistan'dan ülkemize ambargo

Sterlin 10 lirayı geçtiSonraki Haber

Sterlin 10 lirayı geçti

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!