'Hayata tutunmaya çalışıyorum'

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
'Hayata tutunmaya çalışıyorum'
Geçen nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kaybeden Ebru Şallı, oğlunun ölümünün ardından yaşadıklarını, acısıyla nasıl başa çıktığını açıklarken, "Hayata tutunmaya çalışıyorum" dedi.

Geçen nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kaybeden Ebru Şallı, oğlunun vefatının ardından dış dünyayla bağını koparmış ve kendisini eve kapatmıştı. Geçirdiği zor günlerin ardından, toparlanmaya çalışan Ebru Şallı, A Para'da ekrana gelen Günaydın Hafta Sonu'na konuk oldu. Ebru Şallı, oğlu Pars'ın tedavisi sürecinde yaşadıklarını, bu acıyla nasıl baş etmeye çalıştığını ve eşi Uğur Akkuş'la yaşadıklarını anlattı.

"HAYATA TUTUNMAYA ÇALIŞIYORUM"

Ebru Şallı "Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey, kelimelerin yeterli olabileceği bir durum yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum'a biraz erken gittim bu sene. Deniz havası ve yeşil ortam iyi geldi bana. Hayata tutunmaya çalışıyorum" dedi. 

Ebru Şallı: Hayata tutunmaya çalışıyorum - 3

"EN BÜYÜK HAYALİ BARINAK KURMAKTI"

Şallı "Ponçik'in istediği her şeyi yapmaya çalışıyorum. Çok yardımsever bir çocuktu, yardım kampanyası olduğu zaman aileyi toplardı. Ben de onu devam ettiriyorum. En büyük hayali barınak kurmaktı. O yüzden hayvanlar hep bizi buluyor, evimizde kedimiz var. İlik nakli sürecinde kedinin evde olmaması gerekiyordu ve bu durum Pars'ı çok üzmüştü" diye konuştu.

Şallı, Sezen Aksu'nun, Pars'ın mezarına bir kedi yuvası yaptırdığını, şimdi de onun için bir şarkı yaptığını açıkladı.

Ebru Şallı: Hayata tutunmaya çalışıyorum - 5

"BU DURUMU YAŞAYAN AİLELERE İYİ ÖRNEK OLMAK İSTİYORUM"

Şallı sözlerine şöyle devam etti: 

"Uğur'la birlikte olduktan 10 ay sonra hastalık ortaya çıktı ve ben ona 'Senin isteklerini karşılayamam, yarının ne olacağı belli değil' dedim. O da bana 'Ben her zaman yanındayım' dedi. Uğur da ben de çocuk çok seviyoruz. Ama şu an tedavi gördüğüm için düşünmüyorum. İleride belki olabilir. Ayakta durabilmek için destek alıyorum. İyi örnek olmak istiyorum bu durumu yaşayan ailelere."

Kanal34
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
272 internet sitesi erişime kapatıldıÖnceki Haber

272 internet sitesi erişime kapatıldı

Mustafa Saygılı’dan Hamza Tor'a başsağlığı mesajıSonraki Haber

Mustafa Saygılı’dan Hamza Tor'a başsağlı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!