İstanbul Maratonu'nun yeni isim sponsoru N Kolay

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İstanbul Maratonu'nun yeni isim sponsoru N Kolay
Dünyanın önemli maratonlarından olan, altın kategoride koşulan İstanbul Maratonu’nun isim sponsoru Aktif Bank’ın dijital bankacılık platformu N Kolay oldu. Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer, gazeteci Dursun Boran’a, Türk sporuna desteğimiz devam edecek dedi.

Spor İstanbul Genel Müdürü İ.Renay Onur, Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş, İBB Spor Kulübü Genel Sekreteri Erdem Aslanoğlu, Teakwondo Olimpiyat Şampiyonu ve İBBSK Sporcusu Nur Tatar ve Spor Müdürleri’nin iştirakı ile yeni sponsorluk anlaşmasının basın lansmanı Zorlu Center
 

İBB Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, ‘’İstanbul’un en önemli spor organizasyonu olan İstanbul Maratonu’na destek vermek üzere isim sponsoru olan N Kolay markası ile işbirliğimiz hakkında konuşmak ve güzel haberlerimizi sizlerle paylaşmak için bir aradayız.


Dünyada kıtalararası koşulan tek maratonu değerlendirirken ortak payda ve hedefimiz İstanbul Maratonu’na mümkün olan en fazla değeri katmak. İstanbul Maratonu, koşucularına sunduğu emsalsiz deneyimle dünya klasmanında her zaman özel bir parkura sahip oldu.

"Parkura sınırlı sayıda koşucu ile start alacağız ancak dünyanın unutmayacağı bir senede hayatın durmaması gerektiğine inananlar ile beraber koşabilmek için kendi dünyamıza sanal koşuyu ekledik. N Kolay İstanbul Maratonu Sanal Koşu etaplarının kayıtlarını açtık. 5, 10 ve 15K etaplarında 10 bin koşucu kendi parkurunda koşacak." Dedi.

N kolay, geceye katılanlara harika ikramlar yaptı. üzerinde N Kolay yazan şapkalar dağıttı. Genel Müdür Sümer'in asistanı Eda Aydoğan, basın mensupları ve diğer misafirler ile tek tek ilgilendi. 

Resim de, İstanbul Maratonuna isim sponsoru olan N Kolay adına misafirlerin sorularını cevaplandıran Aktif Bank Genel Müdürü Serdar Sümer, Star TV E. Haber Müdürü Dursun Boran ile, maraton ve Türk sporu ile ekonomi konuştu.

 

Kanal34
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
3 anneden Ada bebeğe destekÖnceki Haber

3 anneden Ada bebeğe destek

Bankacı Zehra Boran doğum günü kutladıSonraki Haber

Bankacı Zehra Boran doğum günü kutladı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!