'Kadromuz ve çözümlerimizle huzurunuzda olacağız'

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
'Kadromuz ve çözümlerimizle huzurunuzda olacağız'
Ali Babacan'ın Elazığ'da yaşanan 6.8 şiddetindeki deprem ve partide yer almak isteyenlerin yaptığı başvuruların incelemesinin henüz tamamlanamaması nedeniyle partisinin kuruluşunu Şubat ayının ortalarına ertelediği şeklindeki iddiaların ardından, Ali Babacan cephesinden bir açıklama geldi.

Yazılı bir açıklama yayınlayan Ekonomi eski Bakanı Ali Babacan, "En kısa sürede partimiz, kadromuz ve çözümlerimizle huzurunuzda olacağız; herkesin içi rahat olsun" ifadesini kullandı.

Ali Babacan Çalışma Ofisi İletişim Merkezi imzalı yapılan açıklamada, "Ali Babacan’ın liderliğinde geniş bir katılımla başlatılan parti kuruluş çalışmaları, Türkiye’nin tüm kesimlerini ve sosyolojisini kuşatan etkileşimli bir yöntemle devam etmektedir. Bu hazırlık sürecinin en önemli amacı, ülkemizin ihtiyaçlarının ve sorunlarının doğru tespit edilmesi, bunlara en kısa sürede çözüm üretecek kadroların ve politikaların oluşturulmasıdır. Partinin ilke ve değerlerini güvence altında tutacak, kurumsal yapının sağlam temeller üzerine inşa edilmesini sağlayacak bir tüzük çalışması da bu sürecin temel önceliklerindendir." ifadelerine yer verildi.

Açıklama şöyle devam etti:

'YOĞUN İLETİŞİM VE GÖRÜŞME TRAFİĞİ DEVAM ETMEKTEDİR'

"Sayın Babacan’ın 2 ay önce açtığı alibabacan.com.tr adlı web sitesi yoğun bir ilgi görmekte, çok sayıda vatandaşımız gönüllü olmak istediğini belirtmektedir. Hem web sitesi üzerinden hem de başka kanallardan bize ulaşan isimlerle yoğun bir iletişim ve görüşme trafiği devam etmektedir. Bu görüşmeler beklenenden çok daha fazla vakit olmuş, ancak büyük ölçüde de tamamlanmıştır.

Öte yandan, vatandaşlarımız websitesi üzerinden bize birbirinden değerli görüş ve önerilerini bildirmektedirler. 24 çalışma grubunda görev alan arkadaşlarımızın tecrübe ve bilgi birikimi, her alanda uzman kişi ve kuruluşların da verdiği katkıyla birleştirilmekte, ortak akıl ürünü politikalar demokratik bir yöntemle oluşturulmaktadır. Demokrasi tarihimizde belki de ilk defa bu kadar geniş bir tabanın fikirleri ile katkı verdiği bir siyasi hareket oluşmaktadır.

Parti hazırlıklarımıza yönelik yüksek ilgi ve sabırsızlığın toplumumuzdaki ihtiyaçtan kaynaklandığının farkındayız. Çalışmalarımız, yola çıkarken ortaya koyduğumuz vizyon ve perspektif içinde, artan bir heyecanla ilerlemektedir. Hedefimiz, milletimizin karşısına alnımızın akıyla çıkıp, çocuklarımızın geleceğini teminat altına alacak, ülkemiz için umut olacak bir hazırlığı ortaya koymaktır. En kısa sürede Partimiz, kadromuz ve çözümlerimizle vatandaşımızın huzurunda olacağız. Herkesin içi rahat olsun."

 

Kanal34
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
'ABD ve İsrail ateşle oynuyor'Önceki Haber

'ABD ve İsrail ateşle oynuyor'

Belediyeden çiçeklere 1 milyon 400 bin liraSonraki Haber

Belediyeden çiçeklere 1 milyon 400 bin l...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!