Ankara
DOLAR18.5836
EURO18.4845
ALTIN1028.2

Levent Rotary Kulübü 50. yılını kutladı...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Levent Rotary Kulübü 50. yılını kutladı...
Türkiye'nin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan İstanbul Levent Rotary Kulübünde devir teslim töreni gerçekleşti. Sinan Eryenilmez görevini “Rotary ile Hayal Edelim” dönem temasıyla 2021-2022 dönem başkanı Cenk Bucuklar'dan devir aldı.

Levent Rotary'de devir teslim

İstanbul Levent Rotary Kulübü Başkanı Sinan Eryenilmez  "Rotary ile hayal ederek dönem boyunca gerçekleştirmeyi planladığımız pek çok proje var. Tüm üyelerimin desteğiyle başarılı bir dönem geçireceğimize inanıyorum"  diye konuştu.

İstanbul Levent Rotary Kulübü Başkanı Sinan Eryenilmez, “Ben de bugün itibariyle sevgili Cenk Bucuklar’ın başarılı çalışmalarıyla kulübü getirdiği noktayı daha da yukarılara taşımak için büyük bir gayretle çalışacağım ve yine seneye bu zamanlarda da benden sonra göreve gelecek olan arkadaşıma teslim edeceğim. Rotary’nin dönem sloganında da olduğu gibi bugüne kadar hizmetlerimizle pek çok hayatı değiştirdik. Yine bu yıl da farklı bir tema ama yine aynı bilinçle “Rotary ile Hayal Edelim”  diyerek yola çıkıyoruz, çünkü her şey bir hayal ile başlıyor. Hayalleri gerçekleştirmek için de epey bir çalışmak gerekiyor ve bizler o gayreti birlikte insanlık için çalışarak göstereceğiz.  Çünkü “Rotary İnsanlığa Hizmet Eder”. Ayrıca  50.Yıl kutlamalarında yanımızda bulunan dostlarımıza da teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

 

İstanbul Levent Rotary Kulübü 29 Haziran 2022 tarihinde Büyük Kulüp de gerçekleşen devir teslim ve 50.Yıl kutlamalarına, 2022-2023 Dönem Guvernörü Suat Baysan ve Eşi Belgin Baysan, 2021-2022 Geçmiş Dönem Guvernörü Gülperi Gülpınar, 2019-2020 Geçmiş Dönem Guvernörü Nezih Bayındır ve Eşi Belkız Bayındır, 2022-2023 Dönem Guvernör Yardımcısı Aylin Engin, 2021-2022 Geçmiş Dönem Genel Sekreteri Mine Ege ve  Geçmiş Dönem Guvernör Yardımcısı Ruşen Engin, RYLA Eğitmeni Fuat Yalçın da katıldı. Ayrıca Adalar Rotary Kulübü'nün 2022-2023 Dönem Başkanı Utku Ünal ve yönetimi ile devir teslim töreni de gerçekleşti. 

Rotaryenler Anıtkabir'de

Türkiye'de 2022-2023 döneminde görev yapacak olan Uluslararası Rotary'nin bölge federasyonları yeni döneme Atatürk'ün huzurunda başladı. 
Türkiye'deki üç federasyona bağlı yüzlerce Roteryen, Rotaract ve Interact Anıtkabiri ziyaret etti.

Uluslararası Rotary 2420, 2430 ve 2440 Bölge Federasyonlarının Guvernörleri, Türkiye'deki üç bölgeden Roteryen, Rotaract ve Interact Aslanlı Yol'dan yürüyerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna çıktı. Burada Atatürk'ün mozalesine çiçek bırakılırken, saygı durşu ve İstiklal Marşı okundu. Roteryenler daha sonra Anıtkabir özel defterinin bulunduğu Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti.


Rotary'nin Türkiye'deki üç federasyon başkanları Suat Baysan, Emre Öztürk ve Serdar Durusut Anıtkabir özel defterini imzaladı.

 

haberturk
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aşkar Kaya ailesinin mutluluğuna ortak olduÖnceki Haber

Aşkar Kaya ailesinin mutluluğuna ortak o...

Kırkpınar'da Cengizhan Şimşek başpehlivan olduSonraki Haber

Kırkpınar'da Cengizhan Şimşek başpehliva...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar