Otopark da yeni dönem

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Otopark da yeni dönem
Arabaları gelip alıyorlar, iç, dış yıkıyorlar, pasta cila yapıyorlar. Getirip teslim ediyorlar. İstanbul Bakırköy ilçesi Osmaniye semtinde 30 yıldır hizmet veren, HEPİŞ otopark ve oto yıkama firması sorumlsusu Ramazan Akçiçek, Coronavirüs den korkan müşterilerimizin 24 saat temiz , dezenfekte olmuş otolara binmesini sağlıyoruz diyor. Bayanlar daha sık arabalarını yıkatıyor.

B.Köy, Merter, Bahçelievler, Z.Burnu, Ataköy, Yeşilyurt, Yeşilköy civarında yıllardır, çok sayıda, banka müdürü, doktor, iş adamı, B. Köy Adliyesinde hakim, savcı, diğer personel, müşterisi olan firma, çalışmaktan ve trafikte geçen zaman sebebiyle, mesai saatinde pek çok çalışan insanın arabalarını, gelen talep üzerine bukunduğu yerden alıyor. İç dışbakımını yapıp, geri teslim ediyor.

0533.2565825 telefonun 24 saat açık olduğunu hatırlan, firma bu numarayı arayan oto sahiplerinden adres, konu alarak motor kurye gönderiyor. 2 kişi giden kuryenin biri arabayı, teslim alıyor, diğeri motor ile geri dönüyor. Genelde senelerdir, çalışan müşteri olduğundan, çoğu zaman tutanaksız arabalar teslim alnıyor.

35- 50 TL arası ( 6 dolar ) değişen oto yıkama fiatları, ek taleplere göre değişiyor. Firmada 10 civarında genç insan çalışıyor. 

15 YAŞINDA Kİ BEKİR GRAFİKER OLMAK İÇİN OKUYOR. YAZIN OTOPARK DA ÇALIŞIYOR.

Star TV E. Haber Müdürür Dursun BORAN 'ın haberine göre,  Otopark'ın en küçük çalışanı Bekir  Akçiçek, Lise 2. sınıf öğrencisi. Şimdiden Üniversiteye hazırlanıyor. Urfalı ailenin çocuğu olan Bekir, grafiker olup büyük bir reklam ajansında çalışmak istiyor. Okul tatil olunca, babasının yanına yardıma geliyor, iş hayatını öğreniyor, bazen arabaların içini elektrik süpürgesi ile temizliyor. Babasına destek veriyor.

16 yaşınd aki Bekir bazı müşterilerden aldığı bahşişler ile iyi bir bilgisayar almak için, para biriktiyor. Telefonlara bakan Bekir, boş zamanlarında İngilizce öğreniyor. Hedefi Amerika ve Amanya'ya gidip, Üniversitelerde inceleme yapmak, oralarda 10-15 gün tatil yapmak, bilgisini artırmak. 

Resim'de, Hepiş ekibi, Ramazan, Bekir, Avat trafikte görüntü kirliliğini önlemek, her arabanın temiz olması için, 24 saat çalışıyorlar.

 

 

Kanal34
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İbrahim Boran'ın TRT ödül haberi youtube daÖnceki Haber

İbrahim Boran'ın TRT ödül haberi youtube...

Hırsızlığı gizlediler 30 villayı soydurdularSonraki Haber

Hırsızlığı gizlediler 30 villayı soydurd...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!