Ankara
DOLAR9.2542
EURO10.8028
ALTIN530.97
Abdurrahman Dilipak

Abdurrahman Dilipak

Mail: dilipak@akit.com.tr

Yeni oyunlara hazırlıklı olmak

Yıllardır aynı şeyi söyleyip duruyorum. Bu grip olayı kendinden ibaret bir olay değil. Onlar açısından işler başından beri iyi gitmiyor ve giderek de süreç onlar açısından zorlaşıyor. İşin kötü yanı bu işin geri dönüşü de onlar için adeta mümkün değil. Onun için saldıracaklar. Ülkelerde kaos ve panik oluşturacak her şeyi deneyecekler. Terör, çatışmalar, ekonomik kriz, siyasi kriz bundan sonra her şey mümkün. Bu tehlike sadece bizim için değil, her ülke için geçerli. ABD ya da Japonya, Berlin, Pekin, Moskova, Paris, Roma fark etmez.

Bütün dünyada ciddi bir “Monitoring” sistemi kurdular. Bir de “Checking” sistemi. Kendi söyledikleri dışında kim ne söylerse onu siliyor ve söyleyeni itibarsız hale getirmeye çalışıyorlar.

Sadece ağzımızı, burnumuzu kapatmadılar o maskelerle, bir yandan içimize nüfuz etmeye çalışırken, öte yandan adeta gözlerimize at gözlüğü taktılar ve kulaklarımızı kendilerine sabitlediler. Google’dan bakıyoruz ve onların mecralarından onların söylediklerini dinliyoruz. Bizim sözlerimiz “komplo” oluyor, aynı şeyi onlar söyleyince bilim, “fütüristik...

YAZININ DEVAMI 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar